Vizyon - Misyon

Vizyonumuz

Ata sporumuz olan atçılığı, sağlık, spor ve ekonomik yönü ile toplumun her alanına tanıtıp, mezun öğrencilerimizin yurt dışında da hak ettikleri yere ulaşmaları için;
"Değişime Açık, Güçlü Bir Kültür ve Hizmet Anlayışına Sahip, Sadece Bugünün değil, Geleceğimizin de En İyileri Olarak Hazırlamaktır ."
Misyonumuz

Evrensel standartlarda eğitim vermeyi, Avrupa Birliği uyum çalışmalarına paralel olarak dünyadaki gelişmeleri yakından izleyen, üreten, araştıran, aydın ve ulusal kimlik bilinçli vatan ve bayrak sevgisiyle yoğururmuş, gençler yetiştirmektir.
Değerlerimiz

Öğrenci merkezli, etkili bir eğitim anlayışını benimseriz. Öğrencilerimize, bilgiyi, yeni bilgi üretmek için bir araç olduğu düşüncesini kazandırmak için çalışırız. Öğrencilerimize çok yönlü, eleştirisel, yaratıcı, yapıcı, mantıklı analitik düşünme Becerisi kazandırmayı amaçlıyoruz.

Öğrencilerimizde, çevre koruma bilincini geliştirmek, doğal güzelliklere ve sanat eserlerine karşı ilgi ve hayranlık uyandırmaya çalışırız. Atatürk ilke ve inkılaplarına ve Atatürk milliyetçiliğine bağlı demokratik ve laik davranışları benimseyen beceri düzeyi yüksek bir Türk vatandaşı olarak yetişmelerini sağlamayı amaçlarız

Bizler, Kartepe Meslek Yüksekokulu çalışanları, öğrenci ve velileri birbirimize karşı DÜRÜST, AÇIK VE ANLAYIŞLIYIZ.
Demo Settings
Header Colors
Navigation Colors
Footer Colors